ATOTO USB TPMS Lastik Basıncı Izleme Sensörleri Sistemi AC-UTP1 belirtilen ATOTO için A6/A6Y modelleri

₺327.78

Etiketler: Ucuz ATOTO USB TPMS Lastik Basıncı Izleme Sensörleri Sistemi AC UTP1 belirtilen ATOTO için A6/A6Y modelleri, Yüksek Kalite ATOTO USB TPMS Lastik Basıncı Izleme Sensörleri Sistemi AC-UTP1 belirtilen ATOTO için A6/A6Y modelleri, Çin Araç Kamera Tedarikçiler.

SKU : o9607 Kategori:misc
Paylaş:
Açıklama
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 13cm x 5cm (3.94in x 5.12in x 1.97in)

  • Alarm Type: Alarm Systems
  • Marka Adı: ATOTO

ATOTO AC-UTP1 USB TPMS Lastik Basıncı Izleme Sensörleri Sistemi belirtilen ATOTO için A6/A6Y modelleri Ekran lastik bilgi (sıcaklık, basınç) üzerinde ATOTO araba android müzik seti HD ekran Olursa olsun hangi app eğer, uyarılar istemi üstüne ekran Kullanıcıların set max sıcaklık aralığında, ve max & minimum lastik basınç değeri, böylece istemi uyarılar uygulanabilir Hem pencere ister uyarı ve ton uyarısı mevcuttur. Alışkanlık özledim önemli bildirim lastik kaçak TPMS lastik basıncı izleme sistemi eklendi en yeni araba, ama hala devamsızlık çoğu arabalar, özellikle arabalar önce üretilen 2010. Ekran ekran ATOTO of A6 lastik bilgi ve uyarıları için kontrol etmek için ideal bir yer olduğunu.
, ATOTO AC-UTP1 USB TPMS Lastik Basıncı Izleme Sensörü artık kullanılabilir.
Bu cihazı ile çalışmak izin ATOTO A6 düzgün, kullanıcıların ihtiyaç indirmek ve yüklemek için bir TPMS app APK üzerinde ATOTO A6 ilk.
App ayarları, kullanıcılar değiştirmek ekran birimi basıncı (bar/psi/kpa), lastik sıcaklık (℃/℉);
Nasıl Uyarıları aregenerated: ton uyarıları/ekran isteyen uyarıları;

Yorum Yap

1 2 3 4 5

Değerlendirmeler
  • Alexdrabwell  — 

    Inanılmaz lastik basıncı ve sıcaklık verir

  • Ldknight126  — 

    Daha sonra imzalayacağım.